slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

7. třída - výukový seminář "Tvořivě s úsměvem"

I sedmá třída se letos vypravila s úsměvem za nezapomenutelnými zážitky. O legraci a tvůrčího ducha nebyla nouze. Po úvodní skoro devítikilometrové procházce jsme dorazili na Lipno nad Vltavou, trochu si vydechli a pustili jsme se do nejrůznějších aktivit a dobrodružství. Natočili jsme si svůj videoklip, připravili jsme dárek pro spolužáka, trénovali jsme si trpělivost při hře "sudá a lichá" a hře "člověče nezlob se", ukázali jsme týmového ducha při aktivitě "laťka". Fyzičku jsme prověřili při přehazované a bojovce v lese. Tvořivost a kreativitu jsme využili při stavbě nejvyšší věže.

Informace pro platby třídního fondu

Platby třídního fondu - číslo účtu 115-3159820207/0100, var. symbol - telefonní číslo, spec. symbol - 00583791.

Platbu můžete ponížit o zůstatek z minulého školního roku.

6. A Výukový seminář Pokračujeme spolu

13.9. 2021 v 7:30 jsme se třídou 6. A nasedli do autobusu, který nás dovezl do kempu Olšina. Tam jsme se rozdělili do skupinek, jak jsme chtěli spát v chatkách. Pak jsme se zabydleli a začaly aktivity. Bavila mě aktivita jménem had, při které jsme se postavili do řady, chytli jsme se za ruce a museli jsme se stočit do klubíčka. K večeři jsme měli řízek a hranolky. Pak jsme šli spát.

8. B výukový seminář Cesta světla

Cesta světla 8. B Lojzovy Paseky

16. – 17. září prožila naše třída příjemný výukový seminář. Ve čtvrtek jsme vyrazili s veselou náladou a ta nám vydržela po celé dva dny. Hodně jsme se nasmáli při aktivitách i ve volných chvílích, které si třída užívala doslova naplno. Čekaly na nás tvořivé úkoly a hry, kde jsme prokázali, že umíme pracovat jako jeden tým. Vyvrcholením byla magická noční cesta za světlem, ze které si odnášíme hřejivý pocit a pěknou vzpomínku na společně strávené dny.

Zpátky na skok na Martu aneb pojďme si to vyhodnotit v přesných číslech

Během distanční výuky byla zorganizována velmi chytlavá výzva v počtu výstupů na Martu. Naši žáci i žákyně se ji brzy chytli a začali se předhánět v počtu výstupů.

Absolutním vítězem se stal Hynek Račák s neuvěřitelnými 75 výstupy. Druhé místo obsadil Filip Račák s 55 výstupy a na krásném třetím místě se umístila Radmila Kozojedová s 21 výstupy. Všem horolezcům moc gratuluji a děkuji za jejich vytrvalost a především chuť, se této netradiční výzvy zúčastnit.

Čtvrťáci spali ve škole :)

Ve čtvrtek 16. září jsme si užili projektový večer "Spaní ve škole". A co si o této vydařené akci myslí samotní čtvrťáci?

Péťa, Tom K., Marťa, Ondra, Pája, Jiřík Z.: "Mně se líbila party."

Kája, Dan, Honzík: "Líbila se mi stezka odvahy po škole."

Moni: "Mně se líbila stezka odvahy, šla jsem s Kájou."

Šimon: "Mně se líbila party a stezka odvahy."

Libuška: "Mně se líbila běhací hra Mřížka v tělocvičně."

A všem nám chutnala pizza, kterou jsme si sami ukuchtili a upekli k večeři :).

Seminář byl super aneb 8.A se vydala za světlem

Vyrazili jsme brzy ráno autobusem do Černé v Pošumaví, odkud nás čekalo příjemných pár kilometrů  na Olšinu. Cesta byla plná mlhy a drbání J. Cestou jsme viděli dokonce i pár zvířat. Když jsme dorazili, čekalo nás seznámení s pravidly semináře. První společnou aktivitou byl Colourmaz, kdy jsme patlali spousty barev na velký papír a chtě nechtě vzniklo neuvěřitelné dílo. Naše obličeje a oblečení taky podle toho vypadalo. Nejlepší byl orienťák. Tým děvčat dokonce skoro vyhrál. Zklamání ze zbytečně nachozených kilometrů nám však velmi rychle vylepšila výborná večeře-svíčková.

Nabídka kroužků 2021-2022