slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Návrat žáků od pondělí 12.4.

Vážení rodiče,

od pondělí 12.4. se budou moci vrátit předškoláci do mateřské školky. Pro žáky 1.-5.třídy bude zavedena rotační výuka. V naší škole to znamená, že v týdnu od 12.4. do 16.4. budou ve škole žáci 1., 2. a 3.třídy. Ve výuce na dálku budou pokračovat žáci 4. a 5. třídy. V dalším týdnu od 19. do 23.4. to bude naopak - 1.-3.třída se učí z domova a 4. a 5.třída bude ve škole.

Podmínkou pro účast na vzdělávání ve škole bude negativní antigenní test a samozřejmě žádné příznaky infekčního onemocnění.(zvýšená teplota, bolest hlavy...). Testovat se budou žáci 2x týdně (v pondělí a ve čtvrtek). Bližší informace obdržíte prostřednictvím učitelů na týdenních plánech nebo telefonicky.

Mgr. M.Minaříková

Zápis do 1.třídy

Vážení rodiče předškoláků,

vzhledem ke covidové situaci bude zápis do 1. třídy na školní rok 2021/22 probíhat bez přítomnosti dětí ve škole. Bude se jednat pouze o formální zápis.

Žádost o přijetí Vašeho dítěte k základnímu vzdělávání v ZŠ Frymburk a další potřebné dokumenty obdržíte po Velikonocích v mateřské škole nebo můžete podat žádost elektronicky na tomto odkazu: https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/zsfrymburk/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=40078

Termín pro podávání žádostí: 6.4. – 30.4.2021.

Kritérium pro přijetí je trvalý pobyt dítěte ve Frymburku a osadách.

Po obdržení Vaší žádosti budeme vydávat rozhodnutí o přijetí, které bude od 3.5. 2021 k vyzvednutí v kanceláři školy. Vezměte s sebou občanský průkaz a rodný list dítěte.

Škola NANEČISTO se zatím odkládá. Snad ji bude možné uspořádat v květnu nebo červnu, pokud dojde ke zlepšení epidemické situace.

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka ZŠ a MŠ Frymburk

Akce plánované na duben

1.4.-5.4. – Velikonoční prázdniny

6.4. – 30.4. - Zápis do 1.třídy

7.4. – Krajské kolo olympiády z českého jazyka

8.4. – Společná porada pedagogů

14.4. – Pedagogická rada ke 3.čtvrtletí

19.4. – 23.4. – Rodičovské schůzky ve třech

29.4. – Společná porada pedagogů

30.4. – Den Země – úklid naší obce –(bude-li někdo z žáků ve škole)

Výstupy na Martu :)

Jak víte, na Martě najdete školní knihu výstupů. Zkuste předběhnout v počtu výstupů paní učitelky, pány učitele a spolužáky :). Kniha výstupů se rychle zaplňuje, moc nás to těší!!

Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Dne 24. 3. 2021 se vítězky školního kola Olympiády v anglickém jazyce, Julie Š. Tereza F., online zúčastnily okresního kola konverzační soutěže v DDM v Českém Krumlově. Julie se umístila na 2. místě kategorie I. A - žáci do 7. třídy a Tereza na 1. místě v kategorii II. A - žáci 8. a 9.třídy. Gratulujeme a přejeme další úspěchy s angličtinou!

Nové termíny přijímacích zkoušek na SŠ

Termín konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021 se mění takto:

o 1. řádný termín jednotné přijímací zkoušky ▪ pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 3. května 2021

▪ pro nižší stupeň šestiletého a osmiletého gymnázia na 5. května 2021

o 2. řádný termín jednotné přijímací zkoušky ▪ pro obory vzdělání s maturitní zkouškou včetně oborů nástavbového, a to pro všechny formy vzdělávání na 4. května 2021

Microsoft Office 365 pro žáky ZDARMA

Co je to Microsoft Office 365?

Je to balík nejznámějších kancelářských aplikací Word, Excel, Powerpoint a dalších (OneNote, Acess, Publisher, Outlook, Skype pro firmy, OneDrive), které využívají cloudové služby.

Jak získat Microsoft Office 365?