slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. třída    8. třída    9. třída

Volný den ředitelky školy

V souladu s § 24 odst. 2 zákona 561/2004 Sb. (zákon o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání) vyhlašuji  z důvodu školení pedagogů ZŠ

volný den ředitelky školy pro žáky na pátek  22.11.2019 .

Školní vyučování v ZŠ bude v daný den zrušeno. Školní družina bude v provozu pro předem přihlášené žáky 1.-3.třídy - od 8.00 do 15.00. Provoz v mateřské škole a školní jídelně není přerušen.

Mgr. Milada Minaříková, ředitelka ZŠ a MŠ Frymburk

Schůzka kroužku Dovedných rukou

Vzhledem ke konání se třídních schůzek, se v pondělí 18.11. kroužek nekoná. Děkuji za pochopení. Gábi Hartmanová

PČ a PvP Vaření říjen+ listopad

Bobřík informatiky - 12. ročník - 2019

Předmětová soutěž, podporovaná MŠMT, která probíhala od 4.11. – 8.11. 2019. Více info na https://www.ibobr.cz/

Vzdělání a řemeslo 2019

Anglické vzdělávací divadlo AZYZAH

V pátek 1. 11. 2019 předškoláci a žáci první až šesté třídy zhlédli divadelní představení v anglickém jazyce vzdělávacího a interaktivního divadla AZYZAH. Nejmladší děti viděly představení Green Eggs & Ham založené na známé rýmované knize Dr. Seusse, které nabízelo jednoduché písničky a říkanky. Třeťáci a čtvrťáci zhlédli hru Travel Machine a spolu s dvěma hlavními a zároveň jedinými účinkujícími panem Suits a dívenkou Kiki cestovali po světě a na každém kontinentě se seznámili s novými zvířecími kamarády.

ZÍTRA CELÁ ZEMĚ - K VÝROČÍ 17. LISTOPADU

V pátek 1. 11. 2019 jsme v 9. třídě prožili den, který se vlastně odehrál před 30 lety, stali jsme účastníky 17. listopadu 1989. Očima studentů, kteří se rozhodnou stávkou podpořit události ve společnosti, jsme se podívali nejen na události listopadu 1989, ale hrou v rolích jsme si mohli uvědomit, jak byla společnost rozdělena a jaká motivace vedla lidi k podpoře studentů a ke změnám ve společnosti. Zhlédli jsme výpovědi pamětníků, lidí, kteří se událostí zúčastnili.

Akce plánované na listopad

1.11. – Anglické divadlo – MŠ, 1. až 6.třída

1.11. – Testování SCIO - matematická gramotnost, 8.tř. (část)

1.11. – Výročí 17.listopadu – projektový den, 9.třída

6.11. – Testování SCIO – čtenářská gramotnost, 8.tř.

8.11. – Vzdělání a řemeslo Č.Budějovice, 9.třída

8.11. – Testování SCIO – matematická gramotnost, 8.tř. (část)

12.11. – Otevřená hodina – dějepis v 8.třídě

14. 11. – Pedagogická rada k I. čtvrtletí

15.11. – 21.11. – Rodičovské schůzky ve třech

22.11. – Volný den ředitelky školy

8. třída na Burze škol v Českém Krumlově

Dne 22. 10. se naše 8. třída vydala na Burzu škol do Českého Krumlova. Viděli jsme tam spousty středních škol i učilišť z Jihočeského kraje. Každý se mohl zeptat na školu, která by ho zajímala. Myslím, že to pro nás bylo velmi přínosné a určitě tam hodně z nás našlo, co hledalo…

Za osmáky Ema M.

Slavnost na hranicích - Guglwald - 20.10.2019

Oslava otevřené hranice – to bylo tématem slavnosti konané v neděli 20. října na česko-rakouské hranici v Guglwaldu, kterou pořádaly tři partnerské obce Frymburk, Přední Výtoň a Vorderweißenbach. Cílem akce bylo oslavit už 30 let otevřené hranice a uvědomit si, jak snadné dnes je setkat se sousedy žijícími tak blízko sebe a přesto v jiné zemi. Slunečný den byl nabitý programem, o který se postaraly především místní školy. Žáci z Vorderweißenbachu a Frymburku nacvičili úvodní a závěrečné česko-německo-anglické písně.