slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

Přehled potřeb na školní rok 2020/2021

Vysvědčení na parníku

Druháčci si spolu s prvňáčky ještě více užili předávání vysvědčení v úterý 30. června! Byli jsme totiž pozvaní na parník A. Stifter, kde jsme mohli prožít překrásnou plavbu a dokonce také vystoupení kouzelníka. Moc jsme si to užili, děkujeme!!

Volné pracovní místo - pedagog

Od 1.9. 2020 hledáme učitele/ku na 2.stupeň pro předměty angličtina a zeměpis.

Bližší informace a nabídky na tel. 724 375 425 nebo e-mailu minarikova@zsfrymburk.cz.

Cyklovýlet žáků 7. třídy na Malšín a blízké okolní vyhlídky

Ve středu 17. 6. 2020 jsme mohli po dlouhé koronavirové době společně vyrazit za dobrodružstvím. Místo sportovního semináře na vodě, který jsme museli oželet, nám paní učitelka Frantálová připravila cykloturistiku po našem krásném okolí lesů, luk a kopců. V 8.00 hodin jsme se sešli před školou cyklisticky vybaveni (až na jednoho, který si zapomněl pití)
a plni odhodlání. To jsme ještě netušili, co nás čeká. Paní učitelka nám na mapě ukázala naši trasu, vylíčila všechnu tu krásu, co nás čeká. Zopakovali jsme si nutná bezpečnostní pravidla

LETNÍ PROVOZ V MŠ

LETNÍ PROVOZ

OD 1.7.2020 – DO 31.8.2020

UZAVŘENÍ MŠ - 20. 7. - 2. 8. 2020

• PROVOZNÍ DOBA MŠ JE OD 6:30 – DO 16:30
  • PROVOZ BUDE PROBÍHAT POUZE V JEDNÉ TŘÍDĚ
  • KAPACITA TŘÍDY JE MAX. 28 DĚTÍ

V PŘÍPADĚ PŘEKROČENÍ KAPACITY BY BYLA MŠ POUZE PRO RODIČE, KTEŘÍ JSOU ZAMĚSTNANÍ

• HYGIENICKÁ OPATŘENÍ SE NA LETNÍ PROVOZ ROZVOLŇUJÍ I U NÁS

a to pouze takto:

Sportovní seminář 9. třídy - Kánoe

Ahoooj! Ve středu 24.6. jsme se vydali na výlet po hladině Lipna. Z loděnice pana Frantála, kterému děkujeme za zapůjčení lodí a vybavení jsme se vydali směr Posudov pod hotel Fontána kde jsme měli vyzvednout ještě jednoho statečného. Celkem se nás totiž přihlásilo sedm. K výletu patří pohoda a také slunečné počasí, obojí se nám podařilo. Dokonce i se zážitkem na který budeme vzpomínat. Víte, ono když se na kánoi cvaknete, tak se ta loď musí dostat ke břehu, kde se vylije voda. Pokud se ale rozhodnete jí převrátit zpět na vodě, většinou vám do toho nateče voda a loď půjde ke dnu.

Společné dny s 8. třídou

V pátek 19. 6. a v pondělí 22.6 se 8. třída zúčastnila výukového semináře My a svět, který měl původně trvat 5 dní. Tento seminář je zaměřený na vytvoření kladného vztahu k životnímu prostředí a žáci by si měli uvědomit nezbytnost jeho ochrany.

Robinson (4.třída)

Expedici Robinson, která původně měla probíhat jako výukový seminář, s přespáním v chatkách nebo stanech, jsme letos, kvůli coronavirové krizi, předělali na jakési projektové dny. V týdnu od 22. 6. do 26. 6. 2020 jsme měli připravené různé aktivity v okolí školy. V pondělí jsme zjistili, kdo byl vlastně Robinson Crusoe a co všechno se musel na své dobrodružné cestě životem naučit. Poté následovalo rozluštění šifry, díky které jsme zjistili další úkol, a to připravit si ve skupinách tanec lidojedů. V úterý nás čekala další šifra.

Výukový seminář Mraveniště u druháčků

V týdnu 22. - 26. června jsme si s druháčky užívali povídání o Ferdovi Mravencovi a jeho kamarádech Berušce, brouku Pytlíkovi, koníkovi a dalších. Vyzkoušeli jsme plno zajímavých aktivit, postavili jsme z přírodnin Pana Hlemýždě, vytvořili jsme mraveniště z jehličí. Nejvíc jsme si ale užili výlet na Martu. Museli jsme totiž zachránit Berušku, kterou nám unesli rezaví mravenci. Na kopci jsme si upekli buřtíky a zahráli si pohádku Polámal se mraveneček. Touto cestou bych ráda poděkovala panu učiteli Vopátkovi za pomoc a vymýšlení skvělých aktivit :).