Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Dvanáct odznaků OVOV za rok 2017

V loňském školním roce jsme se paní učitelkou Ševčíkovou seznámili s disciplínami  OVOV a některé jsme i začali trénovat.

V letošním školním roce jsme během dvou měsíců už s panem učitelem Ševčíkem začali disciplíny OVOV plnit a získali jsme na rok 2017 celkem 12 odznaků.

Zlatý odznak získal JAKUB KOURA, stříbrný si vybojovali JOSEF KAMIŠ, JAN SALZER a JAKUB VÁCLAVÍK.

Bronzový odznak získalo dalších osm žáků.

Více na fotkách.