Lyžařský kurz - 7. třída

Ve dnech 15. - 19.1. se konal lyžařský kurz 7. třídy. Posouvali jsme lyžařské dovednosti získané ve třetí a čtvrté třídě. Co nás překvapilo a z čeho jsme měli radost?

Reakce žáků 7. třídy:

"Bylo to skvělý. Víc jsme se "seznámili" a mám úžasný zážitky. Překvapilo mě, že chudák Anet poslední jízdu poslední den hodně spadla. Měla jsem radost, že jsme mohli mít nejlepší lyžák."

"Překvapilo mě, že ve skupině B byla větší sranda a bylo to lepší, než ve skupině A. Měl jsem radost, že jsem byl ve slalomu 7. z 20, to bylo super."

"Měl jsem radost, že jsem se dostal s Matim a Kubou do druhého družstva."

"Překvapilo mě, že jsem se nezabila. Měla jsem radost, že nějsem takový lempl."

"Překvapilo mě že mě Zdenička přeskočila, asi jsem 6x spadla a skončila jsem 12. z 20. Měla jsem radost, když jsem zjistila, že jsem to všechno přežila."

"Překvapilo mě, že jsem přeskočila Gitu. Měla jsem radost, že jsem zajela slalom (500m) za 34s."

"To, že jsem skončil 17. z 20 na slalomu a šel jenom jednou na houby."

"Měla jsem radost, že jsem srazila Gitu a překvapilo mě dobré jídlo a že jsem se naučila fajn jezdit na lyžích."

"Měl jsem radost, že jsem narazil do stromu, když jsem narazil do stromu, při projetí do lesa."

"Překvapilo mě, že když jsem v pondělí spadla, tak se mi nic nestalo. Měla jsem radost, že jsem to přežila ve zdraví."

"Překvapilo mě, že jsem první dny nesjela do lesa mimo sjezdovku a měla jsem radost, že jsem se nepřizabila."

"Měl jsem radost, že jsem se hned první den dostal do pokročilého družstva."

"Překvapilo mě, že v lednu nerostou v lese houby, že jsem se ujistil, že jezdím dobře na lyžích."

"Překvapilo mě, že jsem uměl vystupovat z lanovky. Měl jsem radost, že jsem se naučil lyžovat."

"Překvapilo mě, že jsem spadl na konci kopce, měl jsem radost, že jsem jezdil rychleji a rychleji."

"Překvapilo mě, že jsem se pohádal se třemi osobami, jinak vše v pořádku. Měli tam předraženou čokoládu."