Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Beseda s policisty z OOP Lipno nad Vltavou

Dne 16. listopadu 2017 jsme ve třídě přivítali policisty z OOP Lipno nad Vltavou, kteří nám po besedě s paní policistkou ukázali vybavení policisty. Děti se seznámily jak s běžným vybavením, tak i s vybavením policisty pořádkové jednotky a prvosledové hlídky.

Velký zájem vzbudily také zbraně, které si děti mohly pod dohledem policistů prohlédnout. Nakonec proběhla prohlídka policejního automobilu.

Policistům mockrát děkujeme!