Výlet do Českého Krumlova - 1. třída

Dne 5. února 2018 vyrazila 1. třída na oslavu ukončení 1. pololetí na výlet do Českého Krumlova. Nejprve jsme navštívili výstavu Anděl Páně v pohádce, kde jsme měli možnost vyzkoušet si kostýmy Petronela i Uriáše či režisérské křeslo. Poté jsme šli do sklepa hledat ukrytá jablka a pomáhali jsme vysvobodit Petronela z vězení. Během výstavy jsme plnili mnoho dalších úkolů, kterými jsme pomáhali vrátit jablko ze Stromu poznání zpět do nebe.

Po výstavě následovalo kino s pohádkou Čertovina. V jeden den jsme tak prošli Nebe (Anděl Páně) i Peklo (Čertoviny). S dětmi jsme si výlet moc užili a už teď se těšíme na další společné zážitky.

Jak vidí tento výlet prvňáčci se můžete podívat níže - mezi fotkami. Omluvte chybičky, prvňáčci se teprve vše učí.