Lyžařský výcvik 3. třídy

Lyžařský výcvik 3.třídy

Naše třída se v době od 29.1. do 1.2. účastnila lyžařského kurzu ve skiareálu v Lipně nad Vltavou.Téměř všichni jsme si za výhodnou cenu mohli vypůjčit lyžařské vybavení,zakoupili skipas a s chutí jsme se vypravili za lišákem Foxem.Po pěkné rozcvičce jsme se pustili do sjíždění kopce.První den jsme se naučili základní věci,a tak jsme mohli hned druhý den vyrazit lanovkou na Jezerní sjezdovku.Výcvik se nám moc líbil a utekl neuvěřitelně rychle. Děkujeme našim instruktorům Danovi a Beátě, že s námi měli trpělivost a na závěr nás obdarovali sladkostmi a diplomem.
                                                                                                                                                                                A.Ševčíková