Olympijské bruslení - 4. třída

Namotivováni dnešním hokejovým zápasem, se ve čtvrté třídě rozhodli, že zvládnou dovednosti bruslení. Oděni do zimní výbavy a helem, obuti do bruslí (kdo měl), jsme se vydali pod vedením reprezentačního kouče Honzy Rizáka, jež dokázal své kvality v reprezentaci svého domovského klubu, na led. Obutí bruslí, vzájemná výpomoc a hurá na rozcvičku. Kouč Rizák nenechal nic náhodě. Následovala základní pozice pro jízdu a hurá rozjezdit. Doplnili jsme dovednosti o jízdu pozadu a s přešlapováním kolem kroužků. Do ruky florbalky (hokejky), kroužek (puk) a trénovat vedení kotouče po ledu. Led byl zasněžený, ale podmínky jsme zvládli. Následoval výběr dvou reprezentačních týmů a alternativa hokeje - obrácená florbalka v kroužku. Týmy byly značně vyrovnané, přesto družstvo kouče Rizáka skórovalo nejčastěji. Nikdo se však nezalekl a hrdě bojovali až do konce. Zakončili jsme to volným bruslením, střelou na branku a samozřejmě....obědem :-)