Okresní kolo Olympiády v anglickém jazyce

Dne 21.2.2018 se vítězové školního kola Olympiády v anglickém jazyce, Noemi Verwer a Jiří Švarc, zúčastnili okresního kola konverzační soutěže v DDM v Českém Krumlově. Soutěž proběhla v podobném duchu jako naše školní kolo, konverzační dovednosti účastníku však byly hodně vyrovnané a porota měla nelehký úkol spravedlivě rozhodnout o pořadí. Nakonec to dopadlo pro žáky naší školy dobře, Jirka se umístil na 3. místě kategorie I.A - žáci do 7.třídy a Noemi na 5.místě v kategorii II.A - žáci 8. a 9.třídy. Jirkovi a Noemi gratulujeme a přejeme další úspěchy s angličtinou!

Noemi:,,I když jsem byla nervózní, soutěž jsem si užila a jsem si jistá, že jsem do toho dala úplně všechno. Potkala jsem spoustu nových lidí a jsem ráda, že jsem se zúčastnila."

Jirka:,,Určitě skvělá zkušenost, potkal jsem tam spoustu skvělých lidí. Můžu říct, že jsem se i bál, ale čekal jsem, že to bude horší."