Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Den Země

V pátek 20. dubna 2018 jsme oslavili již tradičně Den Země. První dvě hodiny jsme si povídali o tom, čím je významný tento den a jak nejlépe planetě pomáhat. Poté jsme se i vydali ven, kde jsme uklízeli odpadky. Prvňáčci se vydali po cyklostezce od školy až po Wellness. Jsem moc ráda, že nejen v tento den se prvňáčci zapojili do úklidu, ale i při vycházkách si všímají okolí a uklízejí pohozené odpadky.