Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Písmenková slavnost

V pondělí 30. dubna 2018 jsme s prvňáčky prožili Písmenkovou slavnost. V tento den jsme si zopakovali všechna naučená písmenka, přednesli jsme si básničky, přečetli pohádku "Jak šla písmenka na výlet" naučili se říkanku a v neposlední řadě jsme si upekli perníková písmenka. Na závěr celého dne jsme si připili dětským šampaňským a každý prvňáček obdržel knihu, ve které je hlavním hrdinou právě on. Prvňáčci si tento den užili a už nyní se těší, až si knihu přečtou.