Canisterapie - zážitkový program s pejsky (1. třída)

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 jsme s prvňáčky zažili zážitkový program s pejsky. Počasí nám přálo, proto jsme si s nimi užívali na frymburské pláži. Nejprve jsme se o nich dozvěděli pár informací - rasu, stáří a jak tito pejsci pomáhají. Následovalo seznámení prvňáčků s pejsky, kdy se prvňáčci učili, jak k pejskovi přijít, pozdravit ho a poté i pohladit. Společně si užili i pár sportovních disciplín - slalom kolem pejsků, podlézání a překračování pejsků,... Na závěr nechybělo odměnění pejsků pamlskem a pomazlení. Jak si program užili sami prvňáčci, si můžete přečíst níže.

Laurinka

"Dnes jsme byli venku a přišli k nám pejsci. Cvičili jsme s nimi - podlézali jsme je, hledali na nás piškoty. Pejsky jsme i přeskakovali a nakonec šli do vody. Jmenovali se Bajli a Eros. Pejsci se mi líbili a chtěla bych je ještě někdy vidět."

Eliška

"Dnes k nám přijeli pejsci a dětem se to líbilo. Museli se s nimi seznámit a podlézali jsme je a přeskakovali jsme je. Závodili jsme a hledali na nás piškoty a jmenovali se Bajli a Eros. Libilo se mi to a chtěla bych je ještě vidět."

Míša

"Dnes 3. května jsme šli ven za pejsky. Mazlili jsme se nimi a jmenovali se Bajli a Eros. Program se mi líbil a těším se na jejich další návštěvu."