Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Zdravotnický kroužek

V letošním roce se členové zdravotnického kroužku pod vedením p. uč. Z. Frantálové opět zúčastnili okresního kola Soutěže mladých zdravotníků v Českém Krumlově.

Podmínky nebyly nejlepší, protože nás zastihl pořádný déšť. Ale to nám nevadilo,alespoň jsme si vyzkoušeli ošetřování raněných za každého počasí. Celoroční přípravu a několikaleté zkušenosti z těchto soutěží jsme zúročili 1. místem  (viz. foto) a 5. místem druhého družstva, které bylo v loňském roce 1. (nevadí, ne vždy se daří). Celkem soutěžilo 7 družstev mladší kategorie a 9 družstev starší kategorie. Těšíme se na regionální kolo, které bude 29. 5. 2018 v Českých Budějovicích. Přáli by chom si uspět  a získat nové poznatky, zkušenosti i kamarády. Držte nám palce.

za členy kroužku Jakub Tomka