Termíny rodičovských schůzek

Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída           

Jste zde

Dračí lodě

Dračí lodě

Dne 18. května jsme celá třída vyrazili na závody dračích lodí. I když jsme byli poslední, tak jsme si závod moc užili. Program začal v 9 hodin. Mohli jsme si vyzkoušet pádlovat, ale nezbylo na nás místo. Proto jsme museli rovnou na závod. První jízda nedopadla dobře. Jeli jsme moc rychle a nestačili pádlovat, proto jsme byli poslední. Stejně se nám dařilo i v dalších kolech, ale optimismus jsme neztráceli. Naše škola ale nějaké medaile stejně přivezla. Závodila totiž i druhá loď, kde byli sedmáci a pár šesťáků. Ti získali třetí místo, což je skvělé. A jelikož máme skvělou paní učitelku, udělala nám šesťákům ve čtvrtek menší oslavu s dortem a bábovkou! Dračí lodě jsme si tedy moc užili a já bych klidně jela znovu.

Ema Mičanová

V pátek jsme měli dračí lodě. Velice jsem si to užila. Šestka měla dvě posádky, ale druhá posádka byla i se sedmičkou. Jeli jsme tři závody. Týmů bylo 11 v mladší skupině a dohromady s velkou 18. Celý den byl plný energie, zábavy a radosti. Všechny nás to bavilo a určitě bychom si to chtěli zopakovat. Měli tam dobré hranolky, velice doporučuji. A taky řízek. I když 6. třída byla jedenáctá, užila si to. Šestá a sedmá byla třetí. Děkujeme za skvělý pátek.

Jana Staňková

 

Obrázek: 

Škola je zapojena do projektů:

    https://www.kellnerfoundation.cz/pomahame-skolam-k-uspechu/

Návštěvnost stránek

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer