Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Dračí lodě

Dne 18. května jsme celá třída vyrazili na závody dračích lodí. I když jsme byli poslední, tak jsme si závod moc užili. Program začal v 9 hodin. Mohli jsme si vyzkoušet pádlovat, ale nezbylo na nás místo. Proto jsme museli rovnou na závod. První jízda nedopadla dobře. Jeli jsme moc rychle a nestačili pádlovat, proto jsme byli poslední. Stejně se nám dařilo i v dalších kolech, ale optimismus jsme neztráceli. Naše škola ale nějaké medaile stejně přivezla. Závodila totiž i druhá loď, kde byli sedmáci a pár šesťáků. Ti získali třetí místo, což je skvělé. A jelikož máme skvělou paní učitelku, udělala nám šesťákům ve čtvrtek menší oslavu s dortem a bábovkou! Dračí lodě jsme si tedy moc užili a já bych klidně jela znovu.

Ema Mičanová

V pátek jsme měli dračí lodě. Velice jsem si to užila. Šestka měla dvě posádky, ale druhá posádka byla i se sedmičkou. Jeli jsme tři závody. Týmů bylo 11 v mladší skupině a dohromady s velkou 18. Celý den byl plný energie, zábavy a radosti. Všechny nás to bavilo a určitě bychom si to chtěli zopakovat. Měli tam dobré hranolky, velice doporučuji. A taky řízek. I když 6. třída byla jedenáctá, užila si to. Šestá a sedmá byla třetí. Děkujeme za skvělý pátek.

Jana Staňková