Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Projektový týden: Život v mraveništi - 2. třída

V týdnu 21.5.-25.5.2018 u nás ve třídě proběhl výukový seminář pro děti pod názvem: Život v mraveništi. Děti se seznámily nejen s knížkou Ondřeje Sekory o známém Ferdovi mravenci, ale dozvěděli se spoustu nových a zajímavých informací o skutečném životě mravenců. Celý týden děti zažívaly mravenčí dobrodružství motivovaná Ferdovými příhodami. Jejich realizaci můžete shlédnout v naší třídní fotogalerii, která zachycuje všechny důležité momenty  a snad i atmosféru našich společných aktivit. Ráda bych poděkovala všem rodičům, kteří nás podpořili- ať už materiálně nebo i milým slovem poděkování a hlavně všem dětem za úžasné zážitky. Zjistili jsme, že jsme skvělá parta, která se na sebe může spolehnout a společně zvládne cokoli...

Pár komentářů z deníčků dětí:

"Nejvíc se mi líbilo, jak mě zabalili do toaleťáku.." (Marek)¨

" Celý týden byl super, moc jsem si to užila!" (Adélka)

"Mě se líbil úplně celý týden a zjistil jsem o třídě, že dokáže jít celý den..." (Vítek)

"Mě se nejvíc líbila mravenčí olympiáda." (Ella)

"Nejvíc se mi líbilo, jak jsme v lese stavěli hračky pro paní ploštici a že jsem vydržela bez mamky." (Maruška)

"Celý týden to byla švanda a líbilo se mi, jak mi Bóřa pomohl na býka!" (Eliška)

"Mě se líbilo všechno. A nejvíc se mi líbil ekopark." (Milan)

"Mě se líbilo, jak jsme dělali šneka a že jsem vydržela bez maminky." (Denisa)

"Celý týden se mi líbil, jak jsme měli party a jak jsme jedli pizzu." (Matěj)

"Celý týden se mi moc líbil a zjistila jsem, že na vodě se není čeho bát..." (Kíťa)

"Celý týden byl skvělý, naučila jsem se stavbu těla mravence a zazvonil zvonec a týdne je konec..." (Maruška)