Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Výukový seminář My a svět 2018

V termínu 28.5. - 1.6. 2018 odjela 8.třída na výukový semináří s názvem "My a svět" zaměřený na globální problémy Země a jejich ekologické dopady.

Některé reakce účastníků:

„Lanáč byl nejlepší“

„Bylo to tam super, všechny hry byly super a s paní Frantálovou to bylo skvělý. Těším se na další rok“

„Nejlepší a nejůžasnější byla cesta do Hořic Já, Adélka, Pája, jak nás pan učitel tlačil J“

„Bylo to dobré. Poznali jsme se zase o trochu více“

„Skvěle tam vařili“

„Bylo to moc fajn, všechny aktivity byly fajn asi až na dvě. Užili jsme si moc legrace“

„Docela dobré, byla sranda. Aktivity mě docela bavily. Bylo hezké počasí, až na pár výjimek. Více jsme se spřátelili. Lanové centrum bylo skvělé.“

„Paní Frantálová byla hodně v pohodě“