Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Cyklovýlet 6. třídy

Dne 8. června naše 6. třída vyrazila na cyklovýlet. Byly dvě trasy: kratší s paní učitelkou a paní asistentkou – tam jich jelo dvacet – a delší s panem učitelem Vopátkem – tam nás jelo deset. Kratší jela na Lipno a delší na Hrdoňov, kde jsme mysleli, že pojedeme převozem. Čekali jsme tam tři čtvrtě hodiny, pak nám zavolali, že je převoz rozbitý. Takže super. Nic jiného nám nezbývalo, než jet zpátky do Frymburku, kde jsme konečně přejeli převozem a zadarmo! Děkujeme, pane Labaji! Parníkem jsme přejeli na Frýdavu a z Frýdavy jsme jeli až na Lipno. Moje sváča byly převážně mouchy – nedoporučuju jezdit s otevřenou pusou. No a když jsme dojeli na Lipno, tak jsme se tam sešli s druhou skupinou. Ti už tam byli jakou dobu. Pak jsme se tam koupali, jedli, skákali na trampolíně atd. Potom jsme z Lipna jeli společně do Frymburku. Tam jsme se rozloučili a šli jsme na pouť nebo domů. Bylo to nejlepší. Děkujeme.

Tina Šulcová

8. června 2018 nastal den, kdy jsme měli veliký výlet na kole. Jak vypadala cesta? Z Frymburku jsme jeli na převoz. Převoz nás vyhodil na Frýdavě. Tam to všechno začalo. Z Frýdavy jsme jeli do Přední Výtoně, kde jsme měli cca hodinovou přestávku u pláže. Bylo to super, jelikož jsme se mohli v klidu napít a najíst. Kluci se vyblbli ve vodě. Jak jsem už říkala, tak přibližně po hodinové přestávce jsme jeli na Lipno. Tam jsme byli na trampolínách, ve vodě, v restauraci na hranolkách, prostě pohoda. Po další velké přestávce jsme jeli zpátky do Frymburka. Jízdu jsme si podle mě všichni užili. Byl to super den!

Natálie Mészárosová