Svačiny pro školáky

SVAČINY PRO ŠKOLÁKY

Vážení rodiče,

svačiny pro žáky ZŠ se velmi osvědčily.

Jak to funguje:

Žáci přicházejí o velké přestávce do jídelny, kde si vezmou dezertní talíř a z plata odeberou připravenou svačinu.

Poté si z várnice natočí teplý nápoj ( kakao, caro, kapučíno, horkou čokoládu, malcao....atd) a usedají ke stolu, kde mají dostatek času se v klidu nasvačit.

Je zde možnost i přídavku.

Po celou dobu na žáky dohlíží pedagogický dohled.

Ceník svačiny:

Děti 7-10 let                8,-

Děti 10-14 let              9,-

Od 15 let                     9,-

Přihlásit svačinu můžete ve školní jídelně na tel.724 375 426, e-mail: ebnerova@zsfrymburk.cz

K přihlášení svačiny je speciální program, kde se musí nastavit stravovací zvyklost u každého strávníka. Proto Vás moc prosím, pokud vaše dítě již nebude chtít chodit na svačiny, musíte mi to nahlásit (SMS, telefonicky nebo e-mailem), jinak Vám svačiny dále poběží. Je potřeba přenastavit stravovací zvyklost v programu.

Děkuji

Úhrada svačin je stejná jako úhrada obědů.  Na stejné číslo účtu.

Číslo účtu 107-7569260247/0100, variabilní symbol který máte školní jídelnou přidělen.

Gabriela Ebnerová vedoucí ŠJ