Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Svačiny pro školáky

SVAČINY PRO ŠKOLÁKY

Vážení rodiče,

svačiny pro žáky ZŠ se velmi osvědčily.

Jak to funguje:

Žáci přicházejí o velké přestávce do jídelny, kde si vezmou dezertní talíř a z plata odeberou připravenou svačinu.

Poté si z várnice natočí teplý nápoj ( kakao, caro, kapučíno, horkou čokoládu, malcao....atd) a usedají ke stolu, kde mají dostatek času se v klidu nasvačit.

Je zde možnost i přídavku.

Po celou dobu na žáky dohlíží pedagogický dohled.

Ceník svačiny:

Děti 7-10 let                8,-

Děti 10-14 let              9,-

Od 15 let                     9,-

Přihlásit svačinu můžete ve školní jídelně na tel.724 375 426, e-mail: ebnerova@zsfrymburk.cz

K přihlášení svačiny je speciální program, kde se musí nastavit stravovací zvyklost u každého strávníka. Proto Vás moc prosím, pokud vaše dítě již nebude chtít chodit na svačiny, musíte mi to nahlásit (SMS, telefonicky nebo e-mailem), jinak Vám svačiny dále poběží. Je potřeba přenastavit stravovací zvyklost v programu.

Děkuji

Úhrada svačin je stejná jako úhrada obědů.  Na stejné číslo účtu.

Číslo účtu 107-7569260247/0100, variabilní symbol který máte školní jídelnou přidělen.

Gabriela Ebnerová vedoucí ŠJ