Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Projektový den „Jak nakupovat?“

30. 4. 2018 si třeťáci v rámci projektového dne „Jak nakupovat?“ vyzkoušeli, že i u nakupování je třeba hodně přemýšlet. Naučili se sestavit si nákupní seznam. Vyzkoušeli si, zda zvládnou nakoupit tak, aby neutratili více peněz, než měli k dispozici. V místním obchodě i u zelináře způsobili nečekaný rozruch při zjišťování cen a toho, že nejlevnější neznamená vždy nejvýhodnější.

Za svoji píli se odměnili „dokonalým“ chlebíčkem, který si sami připravili z nakoupených surovin. J