Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Dětský den na Olšině

Ve čtvrtek 24. 5. 2018 jsme se třídou zavítali na dětský den na Olšině. Na dětském dnu jsme měli možnost vidět různou vojenskou techniku, např. vojenskou sanitku nebo robotickou ruku, ale i hasičské auto nebo policejní člun a motocykly.

Kluky nejvíce zaujaly makety zbraní, které si mohli důkladně prohlédnout. Všichni ze třídy se zapojili do „vojenské štafety, při které se plazili pod provazy a skákali pneumatikami. Vyzkoušeli jsme si různé dovednosti od střílení vzduchovkou, přes jízdu na elektrickém býkovi až po prolézání lanovou dráhou mezi stromy.

Největším zážitkem však byla plavba na raftech po olšinském rybníku. Všichni překonali počáteční strach, zkusili se pořádně opřít do pádel a plavbu si řádně užili. Unavení spoustou zážitků jsme si na posilněnou opekli špekáčky a vydali se vlakem směrem k naší škole.

Děkujeme za prima den.