Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Dobytí Vítkova Hrádku aneb vstupenka na 2.stupeň ZŠ

Vše proběhlo ještě v červnu, na sklonku školního roku. Jedná se o výukový seminář určený pro žáky 5.třídy. Na dvoudenním pobytu, v našem případě v Hájovně u Perfollů, se děti seznámily nejen s novým třídním učitelem, ale vzali jsme do party i nové spolužáky z lipenské školy a ze školy v Černé v Pošumaví. Dva dny plné aktivit zaměřených na spolupráci, poznávání se, tvořivost, překonávání sám sebe. Nejsilnějším okamžikem bylo pro někoho samotné pasování na žáka 2.stupně (proběhlo za úžasné atmosféry soumraku na schodech Vítkova Hrádku), pro někoho to bylo první přespání „pod širákem“ a pro některé perfollovic výborné špagety. Akce se vydařila a my velice děkujeme všem, kteří k jejímu zdaru přispěli: rodičům za buchty a odvoz batohů, panu Labajovi za bezplatný převoz, manželům Perfollovým za parádní zázemí a panu kastelánovi za ochotu otevřít nám dominantu Svatotomášského pohoří v nočních hodinách i s občerstvením.

Přeji budoucím šesťákům radostný nový školní rok a rodičům děkuji za velice příjemnou spolupráci.

Mgr. Gabriela Krejzová