Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Tvorba třídních pravidel

Ve středu 5.9.2018 proběhl v naší třídě první projektový den na téma: Tvorba třídních pravidel. S dětmi jsme si zahráli seznamovací hry, vyzkoušeli jsme si práci ve dvojicích, ve skupinkách i jako celá třída. Řešili jsme také různá ožehavá témata ze školního prostředí, které měly děti za úkol dramaticky ztvárnit. Na základě prožitků z divadelních scének, které si děti pro sebe navzájem během dopoledne připravily, jsme  společně vyvodili v rámci následné diskuze některá pravidla společného soužití. Během dne jsme si užili spoustu zábavy, lépe se seznámili s naším novým spolužákem Adamem a byl to snad pro všechny prima úvod do nového školního roku.:)