Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Sportujeme s pohádkou

První školní týden jsme s druháčky prožili výukový seminář Sportujeme s pohádkou. Během těchto dnů jsme si utvořili společná třídní pravidla, poté druháčci ve skupince pravidla zdramatizovali. Mohli jsme tak vidět, jak by vypadalo jejich nedodržování a naopak jejich dodržování. Dále jsme domů poslali vlastnoručně vyrobený pohled, zasportovali jsme si a na pláži "upekli" dort po vzoru pejska a kočičky. V plánu jsme měli i výlet na bobří hráz, který nám ale překazilo počasí, proto jsme ho museli odložit. Ale i tak jsme s druháčky zažili hezké společné chvilky a příjemně jsme odstartovali nový školní rok.