Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Výukový seminář Tvořivě a úsměvem - 7. třída

Na Olšině se mi líbilo. Když jsme šli z Hůrky na Olšinu, tak to počasí se moc nevydařilo, byla zima, ale když jsme tam dorazili, tak už jsem se těšila na pokoje. Na pokoji jsem byla Kiki Kozákovou a Natkou Foltů, jen jsme se na pokoji nemohly rozhodnout, kdo bude spát na posteli u dveří. Nakonec jsem tam skončila já. Vařili tam dobře, hry byly také skvělé. Nejvíce mě bavila židlovaná a kostka, ale také natáčení scén a nebo toho, co jsme se vymyslely s holkama. Chtěly jsme udělat vtipy v realitě, ale potom nás napadlo něco jako typy lidí ve třídě. Natáčení jsme si užily a měly jsme spoustu nepovedených záběrů. Z natáčení jsem si odnesla přejetí nohy židlí, jizvu na čele díky stolu a krev z nosu. Bylo to tam hrozně fajn, ale bylo by to lepší, kdybychom tam byli déle než jednu noc.

Tereza Sládková

Na tomhle semináři se mi líbilo hodně! Měli tu skvělé jídlo, krásné prostředí a hlavně hezké a zateplené pokoje. Co se týče her, tak ty byly super. Byla u nich sranda. Taky jsme jich stihli celkem dost na to, že jsme tam byli ani ne dva dny. Moc jsem si to užila, protože jsem byla na pokoji s úžasnýma lidma. Jediné, co se mi na tom semináři nelíbilo, nebo spíše, co mě mrzí, je to, že jsme tam byli jenom jeden den.

Natálie Mészárosová