Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. třída    8. třída    9. třída

Halloween ve 3.třídě

Letošní rok nás na Halloweenu bavilo úplně všechno. Ráno jsme se sešli v maskách v klubu a pak už jsme se vydali na strašidelnou stezku odvahy, kterou si letos u nás ve třídě vyzkoušeli i naši noví prvňáčci a my jsme je na jejich první cestě mohli doprovázet. Na elipse jsme si povídali o tom, proč se slaví Halloween a dozvěděli jsme se, že jeho historie sahá až k samotným Keltům, kteří kdysi žili i u nás v Čechách. V baletním sále jsme si zahráli strašidelné hry a nejvíc nás bavilo chytání obrova oka a strašidelné štronzo a anglickými písničkami. Ve třídě nás poté čekala veliká hostina a dlabání dýní, na které jsme se všichni moc těšili. Nevynechali jsme ani tradiční lovení jablek, u kterého jsme si užili spoustu zábavy.

Halloweenu zdar a snad si příští rok zase řekneme příběh O opilém Jackovi a lampičce!

Žáci 3.třídy

Tags: