Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Halloween ve 3.třídě

Letošní rok nás na Halloweenu bavilo úplně všechno. Ráno jsme se sešli v maskách v klubu a pak už jsme se vydali na strašidelnou stezku odvahy, kterou si letos u nás ve třídě vyzkoušeli i naši noví prvňáčci a my jsme je na jejich první cestě mohli doprovázet. Na elipse jsme si povídali o tom, proč se slaví Halloween a dozvěděli jsme se, že jeho historie sahá až k samotným Keltům, kteří kdysi žili i u nás v Čechách. V baletním sále jsme si zahráli strašidelné hry a nejvíc nás bavilo chytání obrova oka a strašidelné štronzo a anglickými písničkami. Ve třídě nás poté čekala veliká hostina a dlabání dýní, na které jsme se všichni moc těšili. Nevynechali jsme ani tradiční lovení jablek, u kterého jsme si užili spoustu zábavy.

Halloweenu zdar a snad si příští rok zase řekneme příběh O opilém Jackovi a lampičce!

Žáci 3.třídy

Tags: