Florbalový turnaj v Kaplici a v Českém Krumlově ve dnech 21. a 22. 11. 2018

Ve středu 21. listopadu se chlapci z naší školy z 5. až 8. tříd – Jan Rizák, Jan Salzer, Pavel Juhaňák, Miloš Králík, Matěj Malina, Kryštof Procházka, Lukáš Řepa, Marek Papaj, Václav Schneider, Benjamin Dočekal - vydali opět s panem Boháčem na okrskové kolo školního florbalového turnaje do Kaplice, aby otestovali svoji sehranost a formu. Po páru vítězných utkání chlapci prohráli několikráte a v konečném součtu obsadili pěkné páté místo z jedenácti.

Další den, tj. ve čtvrtek 22. listopadu starší žáci neuspěli, z hlediska konečného pořadí, na obdobném turnaji, který se tentokráte konal v Českém Krumlově. Sestava z žáků 7. až 9. třídy – Jakub Huńáček, Marek Micák, Jiří Švarc, Adam Tvarožek, Adam Burian, Jakub Tomka, Adam Koiš, Ondřej Malák, Aleš Točík – byla na poslední chvíli oslabená zraněními a nepřítomností některých z dříve nominovaných a nestačila na své sehranější a v ten den lepší vrstevníky z ostatních škol, přesto bych žákům poděkoval za projevenou snahu a nadšení.

Tomáš Michal