Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Halloweenský den

Ve středu 31. 10. 2018 jsme ve škole, nejen v rámci anglického jazyka, zažili Haloweenský den. V tento den třídu navštívili kostlivci, čarodějnice, dýně, duchové, mumie a další. Pověděli jsme si, kde se Halloween slaví a jak se slaví. Vyzkoušeli jsme si plno halloweenských aktivit, včetně vydlabávání dýní, které nám pak zdobily vchod před školou. Tento den jsme krásně užili a už se těšíme na další rok.