Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Mikuláš, andělé a čertíci ve škole

I tento rok nás 5. prosince ve třídě navštívili čertíci spolu s anděly a Mikulášem. Než ale navštívili naší třídu, pověděli jsme si, kdo byl sv. Mikuláš a proč nás každý rok navštěvuje. Přečetli jsme si plno básniček a příběhů spojených s tímto dnem. Závěrem však byla již zmiňovaná návštěva. I přesto, že u někoho byl strach větší, zvládli druháčci návštěvu bez jediné slzičky. Společnými silami zazpívali návštěvě písničku a slíbili, že se pokusí polepšit v dodržování třídních pravidel. A jelikož žádní velcí "hříšníci" ve třídě nejsou, zasloužili si všichni i sladkou odměnu. Snad si svůj slib vezmou druháčci k srdci :) .