Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Mikuláš, andělé a čertíci ve škole

I tento rok nás 5. prosince ve třídě navštívili čertíci spolu s anděly a Mikulášem. Než ale navštívili naší třídu, pověděli jsme si, kdo byl sv. Mikuláš a proč nás každý rok navštěvuje. Přečetli jsme si plno básniček a příběhů spojených s tímto dnem. Závěrem však byla již zmiňovaná návštěva. I přesto, že u někoho byl strach větší, zvládli druháčci návštěvu bez jediné slzičky. Společnými silami zazpívali návštěvě písničku a slíbili, že se pokusí polepšit v dodržování třídních pravidel. A jelikož žádní velcí "hříšníci" ve třídě nejsou, zasloužili si všichni i sladkou odměnu. Snad si svůj slib vezmou druháčci k srdci :) .