Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Lyžařský kurz 7. třídy

Od 7. 1. do 11. 1. se naše třída zúčastnila lyžařského výcviku. I přes občasné pády jsme jím naštěstí prošli ve zdraví, což vzhledem k našemu štěstí považuji za veliký úspěch. První den jsme si vše půjčili, a pak nás rozřazovali do skupin podle jízdy. A jelikož já jsem na lyžích snad tři roky nestála, tak jsem se dost bála. Dopadlo to ale dobře a já vyfasovala nejlepší skupinu s nejlepším instruktorem Pepou. Další dny jsme si pak užívali jízdu, jezdili jsme lidský slalom, učili se carving, jezdili jsme v prašanu a spoustu dalších blbostí. V pátek jsme si rozdali diplomy za slalom, který jsme jeli. Rozloučení bylo smutné, ale jinak jsme si lyžák moc užili a já budu ještě dlouho vzpomínat.

Když jsme si šli půjčit lyže, tak jsem nevěděla, jak to přežiju, protože jsem se bála lyžovat a neuměla jsem to a taky neznala základy. Postupně ale jsem se to naučila a dohnala jsem zbytek. Ještě v pondělí jsme šli na velkou sjezdovku. Další dny jsme jezdili na modré a po obědě na červené. Modrou a červenou sjezdovku jsme střídali. V pátek jsme jeli poprvé s hůlkami. Já jsem párkrát jela „na houby“ do lesa. Celý lyžák jsem si užila.

Náš lyžák začal v pondělí 7. 1. a skončil 11. 1. Za tu dobu jsme se naučili plno věcí: třeba jezdit carving, správě jezdit s hůlkami, vůbec jak správně a bezpečně jezdit. Také jsme si užili hromadu srandy. Hlavně když padaly rukavice a hůlky z lanovky nebo naše pády na svahu. Rozcvičky, to byla jediná věc, kterou jsme nenáviděli, i když to občas byla sranda. Lyžák mě moc bavil a doufám, že ještě někdy pojedeme.