Florbalový páteční večer žáků a žákyně 1. stupně v Českých Budějovicích

V pátek 18. ledna 2019 skupina dětí – dvojčata Michal a Laura z druhé třídy, Kuba a Viktor z třídy třetí a čtvrťáci Pepa, Milan a Vojta – vyrazila na akci pořádanou florbalovou akademií v hale Na Sádkách v Českých Budějovicích. Důležitou součástí naší výpravy byli velmi ochotní rodiče – pánové Juhaňák a Nedoma, kteří se na výbornou zhostili „nových rolí“ dopravců, řidičů, trenérů a fanoušků. Za sebe, za děti, rodiče dětí a naši školu jim oběma tímto moc děkuji. Děkuji rovněž za podporu v hledišti zajištěnou rodinou Janáčkovou.

Myslím si, že děti opět skvěle reprezentovaly naši školu svým nasazením a nadšením pro hru, jejich přístup zcela odpovídal duchu „turnaje“, kde se nijak zvlášť nepočítalo skóre, ale hrálo se na krásu a pro radost. Všichni doufáme, že budeme pozváni i v budoucnu, již teď se těšíme.

Tomáš Michal, učitel ZŠ