Škola NANEČISTO pro předškoláky

Projekt se skládá z 5 setkání, která se budou realizovat v období od 7. března 2019, většinou ve čtvrtek v čase od 16.30 do 18.00 hodin.

První setkání NANEČISTO se uskuteční ve čtvrtek 7.3.2019, psací potřeby a přezůvky s sebou, přezůvky též rodiče.

Zápis do 1.třídy proběhne ve středu 10.dubna 2019.

Chystá se Vaše dítě do první třídy?

Můžete si to spolu zkusit tzv.

Nanečisto

Pokud využijete příležitosti zúčastnit se tohoto projektu:

• poskytnete Vašemu dítěti delší čas na to, aby si zvyklo na nové prostředí, budoucí paní učitelku a spolužáky
  • ověříte si, zda je Vaše dítě na školu dostatečně zralé
  • dostanete soubor pracovních listů, který svým charakterem podporuje a rozvíjí některé činnosti potřebné pro úspěšnou školní činnost
  • získáte návody k domácí přípravě, seznámíte se s osvědčenými výchovnými postupy a především lépe porozumíte vlastnímu dítěti
  • v neformální atmosféře navážete spolupráci s budoucí paní učitelkou Vašeho dítěte – spojením Vašeho a jejího pohledu na dítě a výměnou zkušeností připravíte dítěti příjemný vstup do školy.

Nutná je účast alespoň jednoho z rodičů.

Zápis do 1.třídy proběhne ve středu 10.dubna 2019.

První setkání NANEČISTO se uskuteční ve čtvrtek 7.3.2019.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a Vaším nastávajícím prvňáčkem.

Základní škola a Mateřská škola Frymburk