Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Čtenářský kroužek

Od 1.listopadu se s dětmi, které rády čtou a mají v oblibě knihy scházíme na čtenářském kroužku. Nejde jen o čtení, pracujeme s čtenářskými kartami, vedeme si čtenářské portfolio, zpracováváme různá zajímavá témata. Teď na jaře nás čeká zajímavá beseda o našem městečku, návštěva místní knihovny a koncem května výlet do městské knihovny v Českém Krumlově a noc v naší školní knihovně. Zde si můžete prohlédnout fotografie z našich schůzek.