Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce pro 1.stupeň

I žáci prvního stupně opět poměřili své znalosti a konverzační dovednosti v anglickém jazyce.

V pátek 8. března  2019 se sešlo 6 odvážných žáků 4 a 5.třídy, aby se utkali ve školním kole. První úkol byl poslechový a v druhém, po krátkém představení se, si každý vylosoval jedno téma, o kterém konverzovali.Výkony všech zúčastnených byly velmi pěkné a někteří se museli i poprat s trémou. My jim za odvahu poměřit své síly s ostatními žáky děkujeme. Ty nejlepší výkony byly velice vyrovnané, takže to porota neměla snadné.

Výsledky školního kola: 1. místo- Jakub V., 2. místo – Jan R., 3. místo – Matyáš M.

Všem úspěšným soutěžícím gratulujeme a těšíme se na další ročníky soutěže!

Tags: