Zdravotnický kurz v 7. třídě

V úterý 26. března naši sedmou třídu navštívili staří známí Indi a Ivča z projektu Odyssea, aby sedmáky naučili základy první pomoci. Sedmáci se dozvěděli mnoho nových informací a spoustu postupů první pomoci si i vyzkoušeli. Děkuji své třídě za to, že celý den proběhl v příjemné atmosféře a že se s nadšením všichni postupně zapojovali do všech aktivit. Nadšení je pak patrné i z přidaných zpětných vazeb některých žáků.

Lucie Mrvková

Tobias W.: Včerejší den s Indim a Ivčou jsem si hodně užil. Naučil jsem se díky tomu hodně nových, užitečných věcí. Určitě si to nemyslím jen já, ale i ostatní spolužáci. Určitě, když se někomu něco stane, tak budu ochotný a pomůžu mu. Rozhodně bych byl rád, kdybychom se s Indim ještě viděli. To, co jsem si včera mohl vyzkoušet, tak jsem ještě neviděl a nikdy nevyzkoušel. Děkuji, že jsme se toho mohli zúčastnit.

Jana St.: Včera jsme měli takový kurz první pomoci s Indim a Ivčou. Na začátku mi z toho moc dobře nebylo, ale jsem ráda za to, co jsem se nového přiučila, ale hlavně za to, že jsem se překonala a vyzkoušela jsem si jak pomoct s vážným zraněním. Jsem moc ráda, že si na nás Ivča a Indi udělali čas. Určitě bych přivítala další kurz.

Adam Tv.: Líbil se mi zdravotnický kurz, který jsem si moc užil. Sice se mi ze začátku nechtělo, ale potom už jsem se začal zapojovat. Najvíce se mi ale líbily simulace zranění, kde jsme si mohli vyzkoušt, jaké je to, když máme zranění. Naučil jsem se i spoustu nových věcí, které se budou hodit. Chtěl bych i více takových akcí.