Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Ukázková hodina vlastivědy ve 4.třídě

V úterý 26.3. pozvala paní učitelka Lucie Růžičková zájemce na otevřenou hodinu vlastivědy ve 4.třídě. Už podle pozvánky jsme byly zvědavé, čeho se bude hodina týkat..Předem jsme věděly, jak může čtenářská dovednost žáka pomoci jeho učení a porozumění tématu i v jiných předmětech.

Žáci probírají jihočeský kraj a paní učitelka si připravila hodinu na téma Čertova stěna a kamenná moře.Práce děti zaujala, moc pěkně pracovaly ve skupinách a od pověsti se nenásilně dobraly i těžšího tématu, jak vznilala kamenná moře. Paní učitelce Lucii za její přínosnou práci za kolegyně děkuji. Gabriela Hartmanová