Termíny rodičovských schůzek

Rodičovské schůzky ve třech :  1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. třída    7. třída    8. třída    9. třída           

Jste zde

Škola nanečisto 2019

Aby se děti ani jejich rodiče nebáli 1. třídy, připravili jsme pro ně letos na naší škole od 28. února adaptační program-tzv. „ŠKOLU NANEČISTO“. Budoucí prvňáčci si se svými rodiči mohli vyzkoušet, jak probíhá práce nejen ve školních lavicích a rodiče se navíc dozvěděli některé důležité informace o naší škole a mohli své děti sledovat přímo při práci s paní učitelkou. Kromě známých pohádek, které děti provázely každou lekcí, si děti vyzkoušely práci s pracovními listy a spolu s rodiči si vyrobily třeba závěsného hada nebo malý bubínek. Po každé lekci děti dostaly také domácí úkol, který si doma vyplnily a přinesly na další lekci ke kontrole.                                                                                             

 Na závěr si děti zasadily do ručně malovaných květináčků jarní semínka, o která budou teď doma pečovat a snad jim brzy vykvete nějaká krásná kytička.

Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se naší „ŠKOLY NANAČISTO“ zúčastnili a těšíme se se všemi na viděnou tuto středu 10.4. u zápisu do 1.třídy :)

 

J. Kubandová

S. Kyselová

Obrázek: 
Tags: 

Škola je zapojena do projektů:

    https://www.kellnerfoundation.cz/pomahame-skolam-k-uspechu/

Návštěvnost stránek

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer