Projektový den v 7. třídě - Rozhodni se - Alkohol

Dne 29. 4. jsme měli v naší třídě projektový den o alkoholu. Moc se mi to líbilo, velice ráda pracuji se svými spolužáky. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, poznala hodně nových nemocí, které zapříčiňuje právě pití alkoholu. Nejlepší asi bylo, když jsme tvořili plakát. Projektový den byl super, klidně bych ho zopakovala.

Ema Mičanová

Včerejší den se mi líbil a od včerejška už vím, jaké je riziko pití alkoholu, takže se tomu v budoucnu budu snažit vyvarovat, abych nebyl velký alkoholik. Vím, jaké věci se mi kvůli tomu můžou stát.

Tobias Wilzing

Projektový den se mi líbil. Dělali jsme různé aktivity, např. jsme odpovídali na otázky ANO/NE podle toho, na jakou stranu třídy jsme si stoupli, koukali se na film, pracovali ve skupinkách s textem atd. Asi nejvíce mě bavila ta práce ve skupinkách a odpovídání na otázky ANO/NE, protože to byla velká sranda. Další projektový den bych uvítala. Moc mě to bavilo.

Tereza Frajová