Turnaj v malé kopané v Kaplici

Ve středu 24.4.2019 ráno jsme se sešli na autobusovém nádraží ve Frymburku, abychom jeli reprezentovat naši školu v kopané do Kaplice. Do Kaplice jsme dorazili autobusem, ze kterého se šlo na turnaj. Řekli nám, že se máme jít převléknout do dresu a jít na hřiště. Hned u vchodu nás odchytl nejspíš učitel ze základní školy z Větřní a zeptal se nás jestli si nechceme zahrát za jejich tým, protože jim chybělo několik hráčů. Jako dobrovolník se přihlásil Vašek Schneider, že jim půjde do brány. Nastal náš první zápas proti Větřní. Skončilo to remízou 1:1. Do šaten jsme šli nabuzeni pro výhru v dalším zápase. Další zápasy byly pro nás rovněž obtížné, ale vždycky jsme remizovali. Prohráli jsme jen s domácími (ZŠ Školní) a tato prohra nás velmi mrzela, protože pro nás znamenala konec v turnaji, ve kterém jsme tak skončili na 5. až 6. místě.

Aleš Točík, 9. třída