Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. třída    8. třída    9. třída

Projektový den 3.třídy - "Jak správně nakupovat"

V pondělí 29. 4. 2019 se naše 3. třída vydala nakupovat do místního obchodu v rámci projektu:

„Jak správně nakupovat“. Děti se rozdělily do 4 skupin a podle receptů vytvořily seznamy potravin potřebné k výrobě pomazánek. S obdrženými penězi a nákupním seznamem vyrazily do obchodu a kromě nákupu také zjišťovaly ceny běžných potravin. S paragony se děti vrátily do třídy, kde jsme provedly společné vyúčtování. Z nakoupených surovin poté ve školní kuchyňce vytvořily 4 druhy pomazánek, kterými nazdobily chlebíčky a jednohubky.

Všechny děti si nákupní den moc užily a odměnou jim bylo slavnostní pohoštění s přípitkem :).