Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. třída    8. třída    9. třída

Den Země - 8. třída (směr Posudov a Vřesná)

Pro 8. třídu byla letos vybrána cesta po cyklostezce směrem na Posudov. Osmáci vzpomínali, jak tudy jeli před dvěma lety a nefungoval na Posudově cyklistický převoz. Při sběru odpadků byli velmi aktivní. Kdo zapomněl rukavice, chopil se nošení pytlů a nebo sbíral i holýma rukama. Pan učitel svým rentgenovým zrakem na odpadky vysílal jednotlivé běžce pro jejich sběr. Někteří se po hodině sami inspirovali a vydali se do lesů mimo cyklostezku, kde odpadu bylo přeci jen více. Po 2 hodinách chůze jsmě měli plné tři 120 litrové pytle. Cesta zpátky tak utekla rychleji a těšili jsme se na nanuk a zasloužený oběd.