Přespání ve škole se čtenářským kroužkem

Ve čtvrtek 30.května jsme se podruhé sešli s panem Emilem Krolem tentokrát nad starými fotografiemi. Při jeho vyprávění čas rychle utíkal. Dokonce jsme dostali dárek ( fotografii s prvním americkým vojákem, který přijel v roce 1945 osvobodit Frymburk).Ve zbývajícím čase  měly děti za úkol doplnit v pracovním listě památky, které se nacházejí v parku. V podvečer jsme se sešli před školou v 18.00hod. Po přípravě spaní si děti připravily večeři, po ní jsme pracovaly s frymburskými pověstmi ( metodou čtení s předvídáním). Pak jsme si četli každý svou vlastní knížku. Večer měly děti připravený film " Nekonečný příběh" ( během jeho sledování někteří usnuli). Večerku dodrželi všichni a proto jsme se ráno po budíčku usmívali a užili si snídani, kterou dětem napekly maminky.. Ráno všichni členové obdrželi malý dárek a už teď se těším na říjen, kdy se opět sejdeme na čtenářském kroužku. Těším se na všechny čtenáře. Gábi Hartmanová.