Návštěva našich dětí v německém Röhrnbachu

Ve středu 5.června se děti z kroužku německého jazyka, který vede paní Markéta Urbanová, za velmi pěkného počasí vydaly autobusem do školy v Röhrnbachu. Zde nás velmi srdečně přivítali učitelé i žáci, kteří navštěvují kroužek českého jazyka a pan starosta. Po úvodních hrách, které si pro nás připravili, jsme přejeli na nedaleké koupaliště s úžasným hřištěm pro děti, kde na nás čekal oběd v přírodě. Po návratu do školy se děti rozlosovaly do skupinek, obdržely tablety, ve kterých po přihlášení se, nalezly jednotlivé úkoly. Jednotlivé úkoly plnily nejen ve škole, ale i v samotném Röhrnbachu.

Na závěr jsme si prohlédli videa (natočit je byl jeden z úkolů), děti si pochutnaly na ovocných špízech, které si sami připravily, a byl čas se rozloučit. Věřím, že si děti tento den užily a plné zážitků se vracely domů. Za zúčastněné Gabriela Hartmanová