Výukový kurz – Rafty 2019 (9.třída)

Výukový kurz – Rafty 2019

Poslední výukový kurz (seminář) v 9. třídě byl odpočinkovým zpestřením po náročném druhém pololetí plném testů a zkoušek. Ve středu 5. 6. 2019 jsme vyjeli z Vyššího Brodu na raftech po proudu Vltavy vstříc novým zážitkům již jako zkušení vodáci. Zvolili jsme rafty (celkem 3), protože jsme si chtěli užít klidnou a pohodovou plavbu. Náš instruktor Lukáš a naši učitelé (pan učitel Š. Kakaš a paní učitelka Z. Frantálová) nám dělali příjemnou společnost na dlouhé plavbě.

Ještě tentýž den jsme, v pozdějších odpoledních hodinách, dopluli k našemu ubytování (kemp u Fíka – Branná), kde jsme se ubytovali ve dvou indiánských stanech a užili si společnou večeři. K dobré náladě a společným pěveckým chvilkám nám přispíval náš instruktor Lukáš, který s námi trávil čas u ohně až do časného rána.

Ve čtvrtek, po vydatné snídani (děkujeme panu Hanušovi a občerstvení u Jury) jsme vypluli, v trochu zamračeném ránu, směr Český Krumlov a těšili se, na krásný průjezd historickým Krumlovem. Kolem poledne nás čekal oběd v kempu Vltavan.

I když to byly jen 2 krátké dny, rozhodně na ně nezapomeneme. Byl to náš poslední společný výlet a děkujeme všem zúčastněným spolužákům, učitelům i škole za zprostředkování skvělých zážitků.

Tags: