Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. třída    8. třída    9. třída

Výukový seminář 6. tříd Pokračujeme spolu

Ve dnech 2.9. – 6.9. 2019 žáci 6.A a 6.B třídy absolvovali výukový seminář Pokračujeme spolu. Hned v pondělí odpoledne se přesunuli s třídní učitelkou 6.A M. Rizákovou a 6.B E. Rolníkovou do penzionu Daniela v Hůrce a penzionu Dombovári v Slupečné, kde na nich už čekali lektoři z organizace Odyssea, kteří jim připravili pestrý a zábavný program - hry a úkoly v lese, například týmové lanové překážky, sérii pohybových a společenských her na seznámení, spolupráci v třídním kolektivu, na posílení vzájemné důvěry mezi žáky, na společné řešení obtížných úkolů a rozvíjení komunikačních dovedností. Ve čtvrtek a pátek seminář pokračoval ve škole a v lese. Vše bylo završeno vyrobením si vlastního skřítka z přírodnin, napsaním příběhu o něm a tvorbou společné knihy skřítků. Cílem vyukového semináře bylo, aby se žáci lépe seznámili navzájem, poznali svého třídního učitele a hlavně, aby se ze třídy vytvořila dobrá parta kluků a holek, kteří spolu umí vycházet, spolupracovat a pomohou si, když je potřeba. Děti hodnotily pobyt jako úspěšný.