Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Noc ve škole - 4.třída

Ve čtvrtek 5.září se uskutečnilo spaní ve škole v rámci projektových dnů pro 4.třídu.
Naším hlavním úkolem bylo udělat si večeři a snídani na další ráno. Proto jsme ihned po vybalení spacáků vyrazili do místního obchodu, kde jsme nakoupili potřebné suroviny. Poté jsme se rozdělili do 4 skupin. 2 skupiny měly podle receptu udělat pomazánky (vajíčkovou a rybičkovou). Zbylé dvě skupiny pekly bábovku a ovocný koláč.
Chlebíčky i buchty se dětem velmi povedly!
V rámci celého projektu jsme hráli spoustu poučných her a dokonce nás nedohonil ani strach při noční stezce odvahy.
Těšíme se na další podobné projekty!