Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Halloween ve 4.třídě

Ve čtvrtek 31.10. se po celém světě slavil Halloween a ani naše škola nezůstala pozadu. Celý první stupeň se pro tento den zahalil do strašidelného tajemna. Žáci i učitelé přišli oblečení v děsivých kostýmech. U nás ve 4. třídě jsme si například povídali strašidelné příběhy, prošli si stezkou odvahy, pří které jsme ochutnávali všechno možné nebo jsme vydlabávali tradiční halloweenské dýně. Děkujeme všem rodičům za výtečné občerstvení!