Víkendový kroužek florbalu

Dne 17.11.2019 dvě frymburská florbalová mužstva vyrazila do Netolic na sváteční turnaj. První začali elevové (4. a 5. třida) ve složení : v bráně Milan Nedoma a v poli Vojta Nekola,Viktor Pyszko, Marek Šulc a nakonec nejmenší Dan Králík (1. třida). Ze základní skupiny naši začátečníci postoupili z druhého místa do semifinále,  kde už  nestačili na Malonty. Utkali o 3. místo s Netolicemi, kde sice prohráli,ale  až na nájezdy. Nakonec z toho bylo krásné 4. misto.

V turnaji pokračovali  mladší žáci (6.-7. třída), kteří nastoupili ve složení: v bráně opět Milan Nedoma a do pole se postavili Matěj Malina, Kuba Koura, Pavel Juhaňák a Miloš Králík. Vrhli se do zápasů s radostí a vervou, úspěch se hned dostavil, v základní skupině všechny porazili  vysokými rozdily ve skóre. Semifinále jsme vyhráli nad Netolicemi 8:4. a po postupu do finále jsme vyhráli nad Fotbalovou akademií České Budějovice 7:2, a tak jsme získali  skvělé 1. místo.

Chtěl bych  poděkovat hráčům a panu Kralíkovi za dopravu, panu  Antonínu Nedomovi st. za zapůjčení dodávky.

Trenér Antonín Nedoma ml.