Vánoční florbalový turnaj

20. prosince 2019 se uskutečnil druhý ročník Vánočního florbalového turnaje. Organizace se chopil Školní parlament a každý ze členů přispěl značnou měrou k přípravě a samotnému průběhu turnaje. Hráči byli do týmů rozlosováni, takže byla nejdůležitější komunikace během samotné hry, aby se zdařila spolupráce a dokázal právě jejich tým zvítězit. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, kdy první tým měl divokou kartu k postupu. S panem učitelem Vopátkem byl rozhodčí Oliver, který využil zkušeností z klubových turnajů. Hrálo se 7 minut, a pokud bylo skóre nerozhodně, zápas ukončovaly nájezdy. O gólové šance a samotné góly nebyla nouze a tak byl každý zápas napínavý až do samotného konce. Některé týmy měly štěstí více,u jiných se dařilo méně, účel ale turnaj splnil a družstva, která byla schopná nejlépe spolupracovat nakonec získala první tří pozice a pamětní medaile na krk. Vítězné družstvo si zahrálo exhibiční zápas s učiteli, kteří předvedli s mladšími hráči velmi vyrovnaný výkon. Rozhodly samostatné nájezdy ve prospěch učitelů.