Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Výukový seminář Mraveniště u druháčků

V týdnu 22. - 26. června jsme si s druháčky užívali povídání o Ferdovi Mravencovi a jeho kamarádech Berušce, brouku Pytlíkovi, koníkovi a dalších. Vyzkoušeli jsme plno zajímavých aktivit, postavili jsme z přírodnin Pana Hlemýždě, vytvořili jsme mraveniště z jehličí. Nejvíc jsme si ale užili výlet na Martu. Museli jsme totiž zachránit Berušku, kterou nám unesli rezaví mravenci. Na kopci jsme si upekli buřtíky a zahráli si pohádku Polámal se mraveneček. Touto cestou bych ráda poděkovala panu učiteli Vopátkovi za pomoc a vymýšlení skvělých aktivit :).

Emmička: "Líbilo se mi, jak jsem plnili úkoly a taky bonbónovník."

Jiřík Z.: "Byli jsme na výletě a hledali jsme Berušku."

Tom: " Mně se nejvíc líbila procházka."

Marťa: "Líbilo se mi, jak jsme opékali buřty."

Matěj: " Ve čtvrtek si mi nejvíc líbilo zvonění na zvon."

Šimon: "Mně se líbilo, jak jsme šli na Martu."

Péťa: "Líbila se mi Křížová cesta."

Jiřík U.: "Líbilo se mi hledání krepáků."

Ondra: "Líbil se mi výlet a opejkali jsme buřty."

p. uč. Markéta: "Mně se nejvíc líbilo, jak jsme si to všichni užili a že nám vyšlo počasí."