Termíny pro přihlášení:   1. třída   2. třída   3. třída    4. třída   5. třída    6. A    6. B    7. A    7. B    8. třída    9. třída

Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /data/web/virtuals/163883/virtual/www/v1/includes/menu.inc).

Robinson (4.třída)

Expedici Robinson, která původně měla probíhat jako výukový seminář, s přespáním v chatkách nebo stanech, jsme letos, kvůli coronavirové krizi, předělali na jakési projektové dny. V týdnu od 22. 6. do 26. 6. 2020 jsme měli připravené různé aktivity v okolí školy. V pondělí jsme zjistili, kdo byl vlastně Robinson Crusoe a co všechno se musel na své dobrodružné cestě životem naučit. Poté následovalo rozluštění šifry, díky které jsme zjistili další úkol, a to připravit si ve skupinách tanec lidojedů. V úterý nás čekala další šifra. Ukázka herbářů, které jsme vyráběli v předchozích dnech a hledání Robinsonova pokladu. Ten byl schovaný na Martě, vedle kaple. Ve středu jsme se přesunuli na nedalekou táborovou základnu Cihelna, kde jsme si zkusili, jak se vaří v kotlíku na ohni a předvedli nacvičený tanec. Ve čtvrtek si každý upletl náramek prátelství a vyrobil loďku i s vlastním Robinsonem. Jako odměna za pomoc Robinsonovi nás čekal v pátek cyklovýlet na Lipno, na Stezku korunami stromů a do Království lesa. Výlet i projektové dny jsme si všichni moc užili, naučili jsme se spoustu užitečných věcí a těšíme se na další podobné akce.