Sportovní seminář 9. třídy - Kánoe

Ahoooj! Ve středu 24.6. jsme se vydali na výlet po hladině Lipna. Z loděnice pana Frantála, kterému děkujeme za zapůjčení lodí a vybavení jsme se vydali směr Posudov pod hotel Fontána kde jsme měli vyzvednout ještě jednoho statečného. Celkem se nás totiž přihlásilo sedm. K výletu patří pohoda a také slunečné počasí, obojí se nám podařilo. Dokonce i se zážitkem na který budeme vzpomínat. Víte, ono když se na kánoi cvaknete, tak se ta loď musí dostat ke břehu, kde se vylije voda. Pokud se ale rozhodnete jí převrátit zpět na vodě, většinou vám do toho nateče voda a loď půjde ke dnu. Čouhala nám akorát příď. No, s pomocí rybáře jsme jí dostali ke břehu a pluli naložit spolužáka. Cesta zpět už probíhala vcelku poklidně, i zarputilí nepádlovačí zvládli kormidlovat loď bez převrácení a přesně na čas jsme dorazili zpět do Frymburku. Díky všem zůčastným, panu Frantálovi a naší škole. Ahoj, Honza Vopátek, třídní učitel.